Apie Trac-Grabber

Trac-Grabber, UAB, susikūrė 2010 metais. Kompanija yra gelbėjimosi prietaiso, vadinamo Trac-Grabber, dizaineris, kūrėjas ir didmenininkas gelbėjimosi prietaiso, vadinamo Trac-Grabber. Trac-Grabber yra naujas revoliucinis ir nebrangus prietaisas, kuris greitai bei lengvai pritvirtinamas prie įklimpusios transporto priemonės varomųjų ratų ir padeda lengvai išvažiuoti iš smėlio, purvo ar sniego. Pritvirtinus Trac-Grabber prie padangų, padangos sukasi tol, kol Trac-Grabber susiliečia su žeme ir pakelia bei išjudina automobilį link stabilaus paviršiaus. Trac-Grabber suteikia greitą, paprastą ir veiksmingą sprendimą automobiliui įklimpus. Tiesiog uždėkite porą Trac-Grabbers ir išsigelbėkite.

 

Kodėl verta turėti Trac-Grabber?

Žmonės įklimpsta nuo pat automobilių atsiradimo. Dažniausiai tai įvyksta atokiausiose vietovėse ir nepatogiausiu metu. Mintis, kad mylimas žmogus yra įstrigęs, paklydęs ir turi pasikliauti visiškai svetimo žmogaus malone, labai baugina. Pridėkite sniegą, ledą bei minusinę temperatūrą ir imsite mąstyti, kodėl nėra Trac-Grabber kiekviename automobilyje. Kiekvienais metais mes girdime ir skaitome vis daugiau istorijų apie žmones, patekusius į tokias situacijas ir daugelis jų baigiasi tragiškai.To galima lengvai išvengti su Trac-Grabbers.

Trac-Grabber - ne tik priemonė nuotykių ieškotojams, siekiantiems nustebinti kitus, bet ir vertingiausias galbėjimo įrenginys, kokį tik galima įsigyti. Būkite pasiruošę išsigelbėti su TRAC-GRABBER.

Trac-Grabber yra vieninteliai tokio pobūdžio produktai, kurie tvirtinami prie įklimpusios transporto priemonės ir leidžia išsigelbėti.

Mūsų produktai

Šiuo metu siūlomi dviejų dydžių Trac-Grabber - vieną dydį lengviesiems automobiliams bei keturračiams ir vieną - sunkvežimiams bei džipams. Modeliai didesnėms komercinėms transporto priemonėms šiuo metu dar kuriami.

Rinkoje yra labai maža produktų, skirtų įklimpimo problemai spręsti ir pavojams įveikti, pasiūla. Prieš atsirandant Trac-Grabbers vienintelis siūlomas produktas, išskyrus gervę (kuris yra brangus ir nepraktiškas įdiegti daugelyje automobilių) ir tempimo lyną (kuriam reikalinga kito automobilio pagalba), buvo geresnį sukibimą didinantis kilimėlis, dedamas priešais padangą. Problema ta, kad kilimėlį labai sunku padėti po ratu, kai ratas yra įklimpęs. Be to, ratas dažniausiai vis tiek prasisuka ir išmeta kilimėlį į kitą pusę. Trac-Grabbers yra montuojami ant ratų ir teikia geresnį sukibimą tol, kol pasiekiamas stabilus paviršius. Pasiekus stabilų paviršių, Trac-Grabbers yra nuimami ir padedami iki kito karto.

Trac-Grabber yra vienintelis tokio pobūdžio patentuotas produktas, kuris montuojamasi prie įklimpusio automobilio ratų ir padeda jam saugiai išvažiuoti naudojant savo paties jėgą.

Pirmieji Trac-Grabbers buvo sukurti sunkvežimiams ir džipams. Jie buvo skirti drąsiems nuotykių ieškotojams bei bekelės entuziastams, kad galėtų ramiai ir su pasitikėjimu važiuoti sudėtingais paviršiais nebijodami įklimpti.

2010 bei 2011 metais labai pagausėjus prastų žiemos orų, atsirado poreikis daugiau dėmesio skirti produkto pritaikymui visiems automobilių tipams, kad šie neįstrigtų sniege ar ant ledo. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose įvyksta vidutiniškai 689 mirtys dėl hipotermijos, todėl Trac-Grabbers, kaip ir atsarginis ratas, turėtų būti įprastas automobilio saugos įrenginys kiekvienoje transporto priemonėje.